Фарш для пельменів
(покроковий рецепт з фото)
Однією з причин, чому мій чоловік не їсть покупні пельмені - це поганий фарш, тому мені доводиться виправляти ситуацію і готувати пельмені самої, а цим рецептом фаршу для пельменів мене навчила мама.
Фарш для пельменів готується з двох видів м'яса - свинини і яловичини. Нам також знадобляться спеції, цибуля. М'ясо повинно бути свіжим, без прожилок.
- Яловичина філе - 700 грам
- Філе свинини - 400 грам
- Ріпчаста цибуля - 2 штуки
- Пучок петрушки - 1 штука
- Борошно - 1 Ст. Ложка (для фаршу)
- М'ясний бульйон - 70 мілілітрів
- Сіль - 1 Ст. Ложка
- Чорний мелений перець - За смаком
- Вода - 1 Склянка
- Борошно пшеничне - 5 склянок
- Яйця - 1 штука
- Сіль - 1 Чайна ложка
Так як ми сьогодні будемо готувати фарш для пельменів, а разом з ним, чого вже там, і пельмені, то для початку ми, звичайно ж, займемося тестом. Для приготування тіста з'єднуємо яйце, воду, сіль і додаємо борошно по 0, 5 склянки, ретельно перемішуючи.
Викладаємо загусло тісто для вимішування, поверхню треба попередньо посипати борошном.
Поступово додаючи борошно, вимішуємо тісто до крутого стану - тісто легко відстає від рук (коли тісто розрізаємо, воно повинно бути однорідним, як пластилін). Накриваємо колобок тесту поліетиленовим пакетом і залишаємо його так на хвилин 40.
М'ясо яловичини гарненько промиваємо, сушимо рушниками, обрізаємо всі непотрібні жилки, плівки, та й будь-які не сильно красиві шматки м'яса (тут дійсно можна не економити, оскільки всі обрізки будуть використані в відварювання м'ясного бульйону).
Далі готуємо м'ясорубку і пропускаємо м'ясо через велику насадку. Мій чоловік десь вичитав, що для чисто російського варіанту пельменів, фарш повинен бути рубаний, ну і тепер старається іноді над м'ясом за допомогою топірця.
Продовжуємо готувати начинку. Як тільки яловичина була нарублена в фарш, прийшла пора свинини. Її особливо обрізати не потрібно, оскільки там в основному не плівки, а сало, але, зрозуміло, якщо щось вас в зовнішньому вигляді не влаштовує - краще це зрізати і відправити в бульйон. На моє переконання, наявність сала в пельменях - річ дуже важлива, оскільки саме сало робить начинку страви м'якше, ніжніше і соковитіше.
Отже, рубаємо свинину в фарш. Якщо в процесі рубки сокиркою жирні шматки свинини починають прилипати до топірця, то просто погрійте топірці кілька секунд під струменем гарячої води з-під крана.
Отже, рубаємо свинину в фарш. Якщо в процесі рубки сокиркою жирні шматки свинини починають прилипати до топірця, то просто погрійте топірці кілька секунд під струменем гарячої води з-під крана.
Після того як і яловичина і свинина були нарубані, відправляємо м'ясо в глибокий тазик, де буде продовжено приготування фаршу.
Ріпчасту цибулю чистимо, нарізаємо його дуже дрібними кубиками. Для цього потрібен дуже гострий ніж і трохи вправності. А взагалі, я розрізаю кожну цибулину навпіл, потім прорізаю половину цибулини поперек волокон з кроком близько 3 мм, але не дорізаючи з одного краю (щоб нарізка не розпалася), ну і в завершенні, цибулина нарізається поперек раніше зроблених розрізів.
Дрібно нарізану цибулю відправляємо в фарш.
Від пучка петрушки відрізаємо стебла. Замість петрушки можна також використовувати молоду кропиву.
Закидаємо зелень в миску і заливаємо її окропом з чайника, даємо постояти зелені в окропі хвилину, після чого відкидаємо петрушку на друшляк і даємо стекти воді.
Після того, як петрушка охолола подрібнюємо її ножем
Відправляємо петрушку в наш фарш, потім всипаємо туди приблизно 1 ст. Ложку без гірки солі і за смаком мелений чорний перець, все гарненько перемішуємо.