Підлив з яловичини
(покроковий рецепт з фото)
Підлив з яловичини ідеально доповнить будь-який гарнір і зробить його смачним і ситним. Соковите м'ясо яловичини і густий соус додають страві насичений новий смак. Готувати дуже легко, а виходить смачно
Підливу готують багато господинь, використовуючи при цьому м'ясо свинини або яловичини. Щоб підлив був не дуже жирним і відмінно підійшов до гарніру, краще готувати його з яловичини. Підлив з яловичини, приготований за цим рецептом, вийде у вас ароматним, насиченим і дуже смачним, а м'ясо буде ніжне і соковите. Складнощів у готуванні немає, а як приготувати підлив з яловичини я вам докладно розповім.
- Яловичина - 600 грам
- Ріпчаста цибуля - 1 штука
- Помідор - 1 штука
- Крем - 3 Ст. Ложки
- Томатна паста - 2 Ст. Ложки
- Сіль - 2 чайних ложки (за смаком)
- Спеції - 1 щіпка (за смаком)
- Зелень - 1 пучок
- Гаряча кип'ячена вода - 0, 5 L
- Оливкова олія - 1-2 Ст. Ложок
Яловичину споліскуємо під водою, висушуємо і нарізаємо великими шматками.
На розігріту сковороду додаємо оливкову олію і обсмажуємо шматки яловичини на великому вогні, помішуючи.
М'ясо має біліть і пустити сік, тоді робимо поменше вогонь і накривши кришкою, тушкуємо хвилин 15-20.
Поки гаситься м'ясо, на іншій сковороді пожарим цибулю, нарізаний півкільцями, хвилин 5. Потім сюди ж додамо томатну пасту і сметану. Добре перемішати і тушкуємо кілька хвилин на невеликому вогні.
Далі відправляємо цибулю з соусом до яловичини і перемішуємо. Накриваємо кришкою і тушкуємо близько години, періодично помішуючи і доливаючи гарячої води.
Через хвилин 40 нарізаємо великими шматками помідори і теж відправляємо на сковороду до м'яса і тушкуємо хвилин 10.
Далі солимо, додаємо перець і улюблені спеції за смаком. Ще додамо дрібно посічену зелень. Перемішуємо і знову накриваємо кришкою і залишаємо гасити ще хвилин на 10. Готовий підлив з яловичини подаємо до будь-якого гарніру.