Кращий рецепт солянки
(покроковий рецепт з фото)
Спочатку солянку готували рибну, але з часом рецепт став "багатшими" і солянку стали робити м'ясної. Саме таку, багату, дуже смачну солянку ми і приготуємо за допомогою цього простого рецепту.
Хочете дізнатися, як приготувати найсмачнішу солянку? Вам на допомогу - кращий рецепт солянки! Щоб приготувати найсмачнішу солянку, будемо використовувати два види м'яса, ковбасу і багато овочів. Варіант не з дешевих, тому краще солянку приготувати до сімейного свята і нагодувати всіх близьких смачним блюдом.
- Яловичина на кістці - 400 грам
- Свиняча м'якоть - 300 грам
- Ковбаса копчена - 150-200 грам
- Бекон - 100-150 грам
- Морква - 2-3 штук
- Корінь петрушки - 1 штука
- Корінь селери - 100-150 грам
- Цибуля пориста - 1 штука (біла частина, невеликий)
- Солоні або мариновані огірки - 4-5 штук (середнього розміру)
- Цибуля ріпчаста - 1 штука
- Часник - 4-5 зубчиків
- Томатна паста - 2 Ст. Ложки
- Рослинна олія - 1 Ст. Ложка
- Вершкове масло - 60 грам
- Чорний перець - 1/3 чайних ложки (мелений)
- Сіль - 1 Чайна ложка (за смаком)
- Оливки - 100 грам
- Лимон - 1/2 штуки
В першу чергу зваримо бульйон з яловичини. У каструлю викладаємо яловичину, додамо очищені моркву, цибуля-пористий, корінь селери і петрушки. Варимо до готовності м'яса. Потім м'ясо відокремлюємо від кістки. Овочі можна викинути, а можна нарізати на шматочки і додати в солянку.
І підготуємо всі інші інгредієнти. Якщо овочі з бульйону вирішили викинути, додатково очистимо й наріжемо одну моркву і шматочок кореня селери.
Свинину нарізаємо маленькими шматочками і обсмажуємо до легкого рум'янцю. Перекладаємо в каструлю, заливаємо яловичим бульйоном і варимо до готовності. Сюди ж відправимо сирі моркву і селеру (якщо вирішили їх додати) і варимо разом з м'ясом.
Обсмажити дрібно нарізані бекон і ковбасу, додамо дрібно нарізану цибулю і обсмажуємо до прозорості лука. Відправляємо в каструлю з уже готовою свінініной. Туди ж додамо яловичину, нарізану на шматочки.
З невеликою кількістю бульйону проварити хвилин 10 нарізані мариновані огірки, потім додамо до них подрібнений часник і томатну пасту. Готуємо ще хвилини 2-3 і відправляємо в каструлю. Якщо вирішили додати овочі з бульйону - саме час.
Коли солянка покипит хвилин 5, додаємо до потрібної вам консистенції бульйон і огірковий розсіл, додамо за смаком сіль і чорний перець.
Оливки і свіжу зелень можна додати в каструлю, а можна прямо в тарілки при подачі до столу.
Додамо в кожну тарілку по шматку лимона і окремо подамо сметану. Смачного!