Chernichnoe вино
(покроковий рецепт з фото)
Приготування вина в домашніх умовах - процес не легкий, але як же приємно після всіх процедур насолодитися чудовим ягідним напоєм! Чорничне вино відмінно підійде до будь-якого святкового столу.
Приготуємо чорничне вино в домашніх умовах. Варто пам'ятати, що під час всього процесу приготування вина напій повинен знаходиться в темному і прохолодному місці. Готове вино слід зберігати в скляних пляшках, герметично закритих пробками. Термін зберігання вина - до 3-х років. Вдалого приготування!
- Чорниця - За смаком
- Цукор - За смаком
- Вода - За смаком
- Хлорид амонію - За смаком (галун (порошок))
Промиту чорницю пропускаємо через соковижималку, щоб відокремити макуха від соку.
Переливаємо чорничний сік в каструлю і додаємо воду (пропорції: 1 частина води до 4 частинам соку).
Тепер додайте цукор, слідуючи тим же пропорціях, що і при додаванні води (1 до 4). Перелийте чорничне сусло в банку і щільно закрийте гідрозатворів.
Приготовим закваску. Чорноплідна горобина розминаємо в ступі, додаємо 3 ст.Л. Пісочний я 250 мл. Води.
Переливаємо закваску в пляшку, затикаємо горлечко ватним тампоном. Ставимо закваску в темне місце на тиждень, температура 20-23 градуси тепла.
Перелийте сусло в емальовану каструлю і розігрійте до 45 градусів. Потім влийте закваску, перемішайте і знову перелийте сусло в банку, закривши його гідрозатворів. Тримайте сусло в постійній температурі 20-23 ступеня.
Через тиждень потрібно буде провести фільтрацію соку, пропустивши його через друшляк.
При очищенні соку потрібно зробити ще одну обов'язкову процедуру, а саме "підгодівлю дріжджів" . З 1 літр соку - 0, 5 грам хлорид амонію (галун - порошок) розлучається в невеликій кількості соку. Потім вводиться шприцом в основну частину соку.
Тонку фільтрацію чорничного вина проводять раз в 10-12 днів за допомогою переливання рідини з однієї ємності в іншу. При цьому потрібно намагатися залишити поза увагою осад.
По термінах вино готується не менше 3-х місяців. У будь-якому випадку чорничне вино варто спробувати!