Желе з вишні на зиму
(покроковий рецепт з фото)
На мій погляд, дуже цікавий і незвичайний спосіб заготівлі вишні, я спробувала його зовсім недавно, але можу з упевненістю сказати, що буду робити желе з вишні на зиму щороку.
Желе з будь-яких ягід і фруктів мені подобалося завжди, тому, коли я вперше прочитала рецепт приготування желе з вишні на зиму, така ідея мені відразу сподобалася. Як і всі господиня, я кожен рік заготовлював вишню, найчастіше роблю з неї компоти або варення, тому що такі закачування завжди відмінно розходяться, і вже ближче до весни на полицях не залишається жодної баночки з вишнею. Тепер ось буду робити разом з іншими заготовками ще й таке желе з вишні на зиму в домашніх умовах, адже цей ароматний десерт сподобався абсолютно всім у моїй родині.
- Вишня очищена - 3 L (трилітрова банка)
- Цукор - 1 кілограм
- Вода - 500 мілілітрів
- Желатин харчовий - 70 грам
Для початку ми ретельно промиваємо вишню, даємо їй висохнути трохи і очищаємо ягоди від кісточок.
Всього очищених ягід у нас повинно вийти стільки, щоб заповнити повністю трилітрову банку, тому що всі інші інгредієнти розраховані на таку кількість вишні.
Потім висипаємо желатин в миску і заливаємо його підлогу літрами води, залишаємо на час, щоб желатині набряк.
Далі очищену вишню перекладаємо в каструлю і засипаємо її цукром, ставимо каструлю на вогонь.
Коли маса закипить, варимо ягоди протягом 3-5 хвилин. Паралельно ставимо на вогонь миску з желатином і також нагріваємо його (не доводячи до кипіння), поки гранули желатину не розчиняться повністю. Гарячу желатинову масу переливаємо в каструлю з вишнею, перемішуємо все швиденько і вимикаємо вогонь.
Розливаємо желатиново-вишневу масу по чистим стерилізованим банкам і закочує їх. Коли банки повністю охолонуть, переставляємо їх в холодильник або в інше прохолодне темне місце. Всього у мене вийшло 6 банок об'ємом в півлітра.