Рогалики з вишнею
(покроковий рецепт з фото)
Смак цих рогаликів неможливо описати, їх треба спекти самому і спробувати. Ароматна і соковита начинка з вишень, ніжне пісочне тісто і чашка гарячого чаю - хороше завершення трудового дня.
Незвичайне поєднання тесту з маком і начинки з вишні - ось в чому краса цих рогаликів. Ви вже пробували такі рогалики? Якщо ні, ділюся з вами простим рецептом приготування рогаликів з вишнею. Такими рогаликами пригощала мене подруга дитинства в останню нашу зустріч. Вона їх називала Конопатити. Я люблю мак і вишню в будь-якому вигляді, тому рецепт зайняв місце в моїй кулінарній книзі. Спробуйте і ви спекти такі рогалики, сподіваюся, що рецепт рогалики з вишнею з фото допоможе вам в цьому. Готуємо!
- Вершкове масло або маргарин - 200 грам
- Крем - 1 Склянка
- Цукор - 1 Склянка
- Яйця - 1 штука
- Мак - 3/4 склянки
- Ванільний цукор - 1 Чайна ложка
- Розпушувач для тіста - 1, 5 чайних ложки (або 1 чайна ложка без верху соди)
- Борошно - 3, 5-4 склянки
- Вишня - 250 грам (консервована без кісточок)
Насамперед замочуємо мак. Заливаємо його окропом і залишаємо хвилин на 30-45 під кришкою пропаритися.
В посуду, в якій будемо замішувати тісто, викладаємо вершкове масло кімнатної температури, додаємо цукор, яйце, сметану і ванільний цукор.
Додаємо розпушувач для тіста або соду.
Всипаємо борошно і замішуємо еластичне тісто, який мав би липнути до рук.
Зливаємо воду з маку, добре віджимаємо його і додаємо до вже готового тесту. Добре вимішуємо, щоб мак більш-менш рівномірно розподілився по тесту. Відправляємо тісто в холодильник на 1 час.
Ділимо тісто на кілька частин і кожну розгортаємо в круглий коржик, товщиною 0, 4-0, 5 см. Нарізаємо коло на 6-8 сегментів і розкладаємо на широкі краю кожного вишню без кісточок.
Закручуємо рогалики і викладаємо на деко, змащений маслом або застелений пергаментом. Випікаємо до золотистого кольору в духовці при температурі 180 градусів.