Засолка сала сухим способом
(покроковий рецепт з фото)
Ви любите сало? Я дуже люблю, і його завжди багато у нас багато в різних видах - і засолене, та заморожене, просто сало, подчеревок. Засолюють я сало тільки сухим способом, про нього і розповім зараз.
Звичайно, вибрати гарне сало на ринку не просто, ця навичка приходить з досвідом. До того ж, вибір сала - це справа смаку. Ось я, наприклад, не люблю толстое сало, більше віддаю перевагу середньої товщини. Обов'язково вибираю сало з коричневою шкірою, пахне соломою, значить, воно домашнього виробництва.
Засолити сало сухим способом можна і простіше, просто обваляти кожен шматочок в солі, але будьте впевнені, з часником і перчиком це набагато смачніше!
- Сало - 1, 5 кілограма
- Сіль - 3-5 Ст. Ложок
- Часник - 3-5 зубчиків
- Перець духмяний мелений - 1/3 чайних ложки
- Лавровий лист - 2 штуки
Підготуйте всі необхідні інгредієнти. Сало вибирайте на свій смак, але я люблю не дуже товсте, з м'якою, злегка тріснула шкірою, добре просмаленное.
Сало поріжте на шматки розміром приблизно 7х7 см. Можна більше, але дивіться, щоб вам зручно було закладати сало в банки.
Умочіть сало в сіль з усіх боків. Для цієї мети у мене є спеціальний контейнер з сіллю, який я використовую для засолювання сала.
Підготуйте баночки. Можна взяти 2 баночки об'ємом 1 L, у мене одна баночка об'ємом 1, 5 л і маленька півлітрова баночка. Баночки повинні бути чистими. На дно баночки покладіть сало, вмочити в сіль, щоб воно займало приблизно третина баночки, потім покладіть порізану на кілька частин часник, лавровий листочок і насипте трохи перцю.
Потім знову покладіть сало, і знову часник і перець. Потім заповніть банку доверху салом.
Закрийте банки капроновими кришками і відправте баночки в холодильник. Засолене сало можна зберігати кілька місяців.
Звичайно, салу треба дати постояти і застигнути в холодильнику, але вже і зараз воно дуже смачне! Цього разу мені попався дуже хороший шматочок!