Добові щі (рецепт класичний)
(покроковий рецепт з фото)
Добові щі готують взимку, для їх приготування потрібна квашена капуста. Процес тривалий, так що запасайтесь терпінням, але сил на приготування ви витратите зовсім мало.Результат вас здивує!
Національне російське зиязик страва - добові щі, рецепт класичний. А якщо бути ще точнішим, то він майже класичний, т.К. Російської печі у мене немає. Блюдо це зимове тому, що квасили капусту пізньої осені і варили з неї щі в холодну пору року. Адже справжній смак щі набували після заморожування. І їли їх на наступний день після приготування саме після заморожування. Тому якщо ви вирішили приготувати добові щі, запасайтесь терпінням. А приготувати їх легко, переконайтеся в цьому самі.
- Говяжья грудинка - 800-900 грам
- Квашена капуста - 700 грам
- Цибуля ріпчаста - 2-3 штук
- Корінь селери - 1 штука
- Морква - 1 штука
- Буряк - 1 штука (можна без неї)
- Вершкове масло - 1 Ст. Ложка
- Борошно житнє - 1 Ст. Ложка
- Зелень свіжа - 30 грам (кріп, петрушка)
- Перець гострий - 1 штука (не обов'язково)
- Сіль - 1 Чайна ложка
Підготуємо всі продукти для щей. Вимиємо м'ясо і зелень, чисті фрукти.
Варити щі ми будемо в духовці в чавунці або в глиняному горщику, замінимо таким чином російську піч. Закладаємо м'ясо, корінь селери, морква, ріпку і цибулину в горщик, додаємо пучок зелені, заливаємо водою так, щоб вона злегка покрила м'ясо з овочами.
Частину, що залишилася цибулину подрібнюємо і обсмажуємо на вершковому маслі, додаємо в горщик з кислою капустою.
І ставимо обидва наші горщика в духовку. Включаємо на 140-150 градусів, tushim годин 3-4. Періодично заглядайте до капусти, щоб в ній був сік і вона не пригоріла.
Після закінчення часу дістаємо горщики з духовки. Овочі та зелень з бульйону викидаємо. М'ясо дістаємо і нарізаємо на шматочки.
У бульйон перекладаємо капусту і м'ясо. Заправляємо-загущающих щі борошном, можна додати гострий перчик. Закриваємо горщик, і відправляємо щі в духовку ще хвилин на 40. Ось тепер спробуйте щі і, якщо треба, додайте солі. Потім щі виносимо на добу на холод. А потім розігріваємо і подаємо до столу.