Котлети без яєць
(покроковий рецепт з фото)
Кожен з нас готує котлети по-своєму рецептом, але я пропоную вам спробувати і оцінити мій рецепт приготування домашніх котлет без яєць.
Щоб уникнути зайвої жорсткості, що з'являється від яєць, кістлявий окорок багаторазово відбивають про стільницю або дно миски, це також забезпечує додаткове його насичення повітрям, в результаті чого котлети виходять пишними. Іноді в якості наповнювача використовують картопляний крохмаль або тертий картопля - вони надають і зв'язку, і пишність одночасно.
- Govяzhьe філе - 300 грам
- Цибуля ріпчаста - 1 штука
- Свинина філе - 600 грам
- Картопля - 200 грам
- Часник - 3 зубчики
- Пшеничне борошно - 1 Ст. Ложка
- Панірувальні сухарі - 3 Ст. Ложки
- Петрушка - 50 грам
- Сіль, перець - За смаком
Взагалі, в традиційному рецепті приготування котлет, майже завжди присутній такий продукт як курячі яйця, але сьогодні ми спробуємо приготувати котлети без оних. Отже, для цього нам знадобиться подрібнити картоплю на найдрібнішої решітці, віджати сік і видалити (щоб не відчувався картопляний присмак).
Свинину і яловичину, яку ви вибрали для своїх котлет промити, осушити, очистити від плівок і нарізати для подрібнення в комбайні.
Лук в цьому рецепті повинен відчуватися в котлетах, тому, ми його просто порубати, але через комбайн пропускати Не будемо.
М'ясо, яке вже помито, вирізано і нарізано, потрібно прокрутити з використанням різних швидкостей, додати часник (можна використовувати прес, а не комбайн). До м'яса додати подрібнену картоплю і цибулю. Тепер фарш потрібно добре вимісити, можна це зробити руками, можна за допомогою міксера.
Для того, щоб котлети вийшли ароматними я взяла пучок петрушки, дрібно порізала його і також змішала його разом з фаршем. Наступним етапом стала формування котлет. Їх потрібно обваляти в суміші панірувальних сухарів і борошна (це зручно робити на звичайному поліетиленовому пакеті або харчовій плівці - потім викинути і все).
Беремо глибоку товстостінну сковорідку, для того, щоб позбавити себе від масляних бризок і наливаємо в неї масла, і починаємо обсмажувати котлетки. Котлети обсмажуємо з двох сторін до появи золотистої скоринки. Коли обсмажаться останні котлети в каструлю додати третину склянки води і накрити кришкою, пропарити котлети до повного випаровування води. Подавати такі котлети можна в гарячому вигляді з будь-яким гарніром і овочами.