Смажений суп з овочами і сочевицею
(покроковий рецепт з фото)
Попередня обсмажування продуктів для супу характерна для середньоазіатської кухні. Такі супи є і у узбеків, і у таджиків. Смак такого супу дуже насичений, структура багата. Суп зазвичай вариться погуще, поситнее і подається як основне блюдо до обіду.
Суп неймовірно смачний! Варити такий суп будемо на м'ясі - яловичині, можна взяти ребра або грудинки - кісточки в такому супі додадуть додаткову насиченість. Також можна зварити такий суп і з бараниною. Овочі можуть бути будь-якими сезонними. Сочевицю краще брати цілу, НЕ дробленую. До сочевиці можна додати рис. Найсмачніше варити такий суп із зеленою або коричневою, але це справа смаку. Можна варити такий суп з махаємо. Я зазвичай кладу в суп сушений стручок червоного гострого перцю - тут важливо, щоб він був абсолютно цілим. Після перець слід видалити з каструлі з готовим супом. Пробуйте!
- Яловичина - 400 грам
- Цибуля ріпчаста - 2 штуки (середнього розміру)
- Морква - 1 штука
- Картопля - 2-3 штук
- Баклажани - 1-2 штук
- Перець солодкий - 2 штуки
- Перець гострий - За смаком
- Помідори - 2 штуки (стиглі)
- Масло рослинне - 2 Ст. Ложки
- Сочевиця - 1 Склянка
- Зіра - 1 щіпка
- Koriandr - 1 щіпка
- Кейбер - 1 щіпка
- Чорний перець - За смаком
Яловичину перед приготуванням обсушити серветками і наріжте великими шматочками, розміром із сірникову коробку. Розігрійте масло в каструлі з товстим дном і обсмажте м'ясо до рум'яної скоринки. Додайте крупно нашатковану цибулю і обсмажте до золотистого кольору. Потім додайте моркву, нарізану брусочками і трохи обсмажте все разом.
Додайте картоплю, нарізаний великими кубиками. Обсмажте до легкої скоринки.
Додайте баклажан і солодкий перець. Трохи обсмажте.
Викладіть стиглий помідор, нарізаний кубиками. Шкірку можна зняти, але це не обов'язково. Дайте помідору пустити сік і трохи розм'якнути.
Залийте суп окропом на долоню вище за м'ясо з овочами. Додайте промиту сочевицю. Варіть хвилин 10. Покладіть в суп крупно потолченние коріандр і чорний перець, щіпку зіри, якщо любите. Також можна додати гострий перець за смаком. Солити суп слід в кінці варіння, щоб сочевиця добре зварилася і навіть трохи розварилася.
Додайте в суп щіпку чабера. Дайте супу настоятися під кришкою хвилин 15 і подавайте гарячим зі свіжою зеленню і коржиками.