Самогон без запаху
(покроковий рецепт з фото)
Хочете приготувати смачний самогон без неприємного запаху? Тоді дотримуйтесь нескладних інструкцій приготування, у вас вийде відмінний домашній самогон з м'яким смаком і легким ніжним ароматом.
Багатьом людям не подобається пити самогон через неприємного запаху. І кожен намагається приготувати самогон без цього аромату. Іноді це виходить відмінно без додаткових зусиль, коли всі технології дотримані, але так, на жаль, не завжди. Існує багато способів, як позбавиться від цього неприємного запаху, я пропоную вам свій варіант. Рецепт приготування самогону без запаху займає більше часу, ніж приготування звичайного самогону, але мені здається, що це того варто. Самогон виходить з м'яким смаком, легким ароматом цедри лимона і бадьяна.
- Цукор - 1, 5 кілограма
- Сухі дріжджі - 30 грам
- Вода - 10, 5 L
- Лимонна кислота - 8 грам
- Бентоніт - 100 грам
- Рафінована олія - 80 мілілітрів
- Бадьян - 1 штука
- Цедра лимону - 100 грам
1
У велику каструлю наливаємо 0, 7 л води, доводимо її до кипіння. Додаємо цукор, добре перемішуємо і даємо покипіти хвилин 10. Далі висипаємо лимонну кислоту і робимо маленький вогонь. Закриваємо кришкою і варимо близько години.
2
Вимикаємо сироп і виливаємо в нього 7 л води. Перемішуємо і переливаємо в бродильно ємність.
3
Сухі дріжджі необхідно залити невеликою кількістю води, добре розмішати і залишити на деякий час, щоб ті почали "працювати" .
4
Виливаємо дріжджі в основний затвор і ставимо гідрозатвор. Відправляємо в тепле місце.
5
Через 7 днів брага вже відіграла. Тепер знімаємо брагу з осаду, переливаємо в каструлю і нагріваємо до 50 градусів. Потім возврщаем її назад в бутель.
6
Бентоніт пересипаємо в стакан і заливаємо невеликою кількістю теплої води. Перемішуємо, нехай трохи постоїть. Далі переливаємо бентоніт в брагу, закриваємо звичайної кришкою і збовтувати кілька разів. Ми залишаємо на 12 годин, щоб бентоніт освітлити брагу.
7
Perelivaem Брегга Tak, щоб осад залишився в банку, і ставимо її на перегін.
8
Відбираємо "голови" і збираємо "основне тіло" . Після першої перегонки вийшло 1, 5 л самогону міцністю 40 градусів.
9
Змішуємо 1, 5 л самогону з 2, 5 л води. Повинен вийти 15-ти градусний самогон.
10
Додаємо рослинне масло в 15% самогон і добре перемішуємо 3-4 хвилини. Забуваємо про банку з сумішшю на 12 годин, щоб відстоялася.
11
Масло спливло наверх плівкою. Спиртову рідину треба перелити в інший посуд. Для цього роздмухуємо масляну плівку і за допомогою трубки переливаємо рідина. Далі, щоб прибрати всі сліди масла, профільтруем спиртову рідину через ватяний фільтр.
12
Отфильтруем ще спиртову рідину за допомогою побутового вугільного фільтра, ставимо на перегонку.
13
Відбираємо 70 мл "голови" і замінюємо сухопарник. Закладаємо в чистий сухопарник цедру лимона і бадьян.
14
Вийшло 0, 7 мл "основного тіла" . Нехай самогон постоїть пару днів - і на дегустацію.