Квасоля зі щавлем
(покроковий рецепт з фото)
У літню пору треба використовувати всі можливі способи отримання вітамінів. В даному випадку ми будемо отримувати користь з щавлю. Ось, як приготувати квасоля зі щавлем - смачне і корисне блюдо.
Суп зі шпинатом і квасолею можна готувати в різних варіаціях. Хтось додає квасоля консервовану, щоб не обтяжувати і не замочувати її заздалегідь. Звичайно, так суп приготується швидше. До речі, бульйон необов'язково повинен бути м'ясною. Можна замість м'ясного бульйону використовувати і звичайну воду. Сильної різниці не буде (особливо, якщо ви пасеровані овочі і додали сметану в кінці)!
- Яловичина на кістці - 500 грам
- Квасоля - 300 грам
- Щавель - 1 пучок
- Картопля - 3-4 штук
- Морква - 1 штука
- Цибуля ріпчаста - 1 штука
- Перець болгарський / чилі - За смаком
- Петрушка кріп - За смаком
- Лавровий лист - За смаком
- Сіль, перець, спеції - За смаком
- Масло рослинне - 4 Ст. Ложки
- Крем - За смаком
Для нашого супу нам знадобиться квасоля. Замочуємо її в прохолодній воді. Бажано, щоб квасоля полежала довше в замоченому вигляді, щоб процес варіння тривав не так довго. До того ж, з квасолі вийдуть зайві хімікати. Замочувати її краще на ніч, або за 2 години до початку готування.
Поки квасоля отмокает, зваримо яловичі кістки. Бульйон готуємо теж окремо, так він буде більш прозорим. Кісточки варимо разом з лавровим листом і чорним перцем (горошком). Кришкою не накривати! Не забуваємо знімати накип шумівкою. Вогонь робимо середній.
Поки вариться бульйон, підготуємо овочі. Чистка kartoshku, морква і цибуля. Нарізану картоплю поки відкладемо в холодну воду. Натремо морква і нарубаємо цибулька. Обсмажити морква з цибулею на сковороді, додавши соняшникової олії.
У готовий бульйон викладаємо розбухлу квасоля. Через 20 хвилин закидаємо картоплю. Потім додаємо пасеровку. В кінці кладемо нарізану пучок шпинату. Солимо і перчимо його за смаком. Варимо на невеликому вогні протягом 8 хвилин.
Коли супчик звариться (ви зрозумієте це по готової квасолі і картоплі), нарізайте петрушку або кріп. Кладемо зелень вже після приготування супу, щоб вона не втратила своєї свіжості. Розливаємо супчик по тарілках. Можна покласти сметану. Смачного!