Вино з черноплодки в домашніх умовах
(покроковий рецепт з фото)
Смачне вино - це завжди добре. Особливо коли воно приготовлено своїми руками. Ви точно будете знати, що все натуральне і без всяких заводських барвників.
Як приготувати вино з черноплодки в домашніх умовах правильно, допоможе вам дізнатися мій покроковий рецепт нижче. Тут головне не втратити жодного моменту. Виноробство - заняття не найпростіше, але результат того вартий. Прекрасний напій буде радувати вас і ваших гостей.
- Чорноплідна горобина - 5 кілограм
- Цукор - 2 кілограма
- Немитий родзинки - 50 грам
- Тепла вода - 1 літр
Готуємо горобину. Ні в якому разі не моєму її! Саме на зовнішній поверхні знаходяться бактерії, які дають бродіння. Потім вся грязь сама осяде в пляшці, і ми її видалимо. Просто гарненько розминаємо все до єдиної ягідки.
Черноплодки висипаємо в неметаллическую ємність на 10 літрів. Додати цукор: півсклянки на 1 кг. Або склянку 1кг. Для тих, хто любить солодке вино. Додати жменю родзинок і ретельно все перемішати. Накрити кришкою, прибрати на тиждень в тепле місце (від 18 до 25 градусів). Кожен день перемішувати, щоб запобігти появі цвілі.
Через тиждень пора починати вичавлювати сік. Зібрати всю мезгу (роздавлені ягоди) і видавити сік. Процідити через друшляк. Потім перелити рідину в бродильно ємність.
Тепер додати до рідини ще 1кг. Цукру і 1л. Теплої води. Все перемішати. Залишити в темному місці на тиждень. Знову ж перемішувати кожен день і "утапливать" ягоди.
Після тижневого відстоювання встановлюємо гідрозатвор і знову прибираємо в темне місце.
Потім, через 7 днів, всю мезгу потрібно процідити через друшляк і залишити тільки сік.
З банки із заворушеннями зняти затвор і видалити всю піну. Залити отриманий сік з мезги. Гідрозатвор надіти назад.
Тепер раз на два дні необхідно знімати гідрозатвор і прибирати піну. Рідина переливати в іншу сулію через тоненьку трубочку для кращої фільтрації. Це потрібно повторювати, поки весь винний залишок не піде.
Останній етап: перелити молоде вино в пляшки і дати йому настоятися кілька місяців. Як всі знають, чим довше воно буде стояти, тим смачніше вийде.