Вишня в сиропі на зиму
(покроковий рецепт з фото)
Стиглі, соковиті і ароматні вишні в будь-який час року будуть бажаним частуванням, а щоб вони могли радувати нас своїм смаком навіть взимку, можна заготовити вишню в сиропі, адже це зовсім нескладно.
Рецепт приготування вишні в сиропі на зиму дуже простий і легкий, а за смаком такі ласощі нагадує звичайне варення, але, на мій погляд, більш смачне і ароматне. У холодний осінньо-зиязикай період, а також навесні, відкрити баночку з такою вишнею - це справжнє ні з чим не порівнянне задоволення - відразу згадується літо і теплі сонячні дні. Я не знаю, використовували ви коли-небудь такий спосіб заготівлі цих ягід, але якщо немає, я дуже вам рекомендую зробити вишню в сиропі на зиму в домашніх умовах.
- Вишня - 1 кілограм
- Цукор - 1, 2 кілограма
- Вода - 1 Склянка
Для початку ми перебираємо ягоди, підгнилі і пом'яті викидаємо, а цілі промиваємо під проточною водою і відкидаємо на друшляк, щоб ягоди трохи підсохли.
Далі висипаємо цукор в каструлю і додаємо до нього воду, ставимо масу на повільний вогонь, помішуючи, нагріваємо її.
Готуємо сироп до тих пір, поки він не стане досить густим. Перевірити консистенцію можна дуже легко, капніть краплю сиропу на блюдце і нахиліть його трохи, якщо крапля при нахилі тримає форму, значить, сироп готовий.
Тепер повернемося до вишні, щоб вони пустила достатньо соку, потрібно проткнути кожну ягоду (або майже кожну) зубочисткою.
Потім перекладаємо вишню в каструлю з сиропом.
Знову ставимо посуд на вогонь і доводимо масу до кипіння, знімаємо піну і варимо вишню рівно 5 хвилин.
Точно так же доводимо масу до кипіння і варимо ягоди по п'ять хвилин ще два рази.
Після цього вимикаємо вогонь.
І викладаємо вишню в сиропі в промиті з содою і стерилізовані (по 15 хвилин) баночки, щільно закриваємо їх кришками.
Перевертаємо банки догори дном, вкутуємо їх в теплу ковдру і залишаємо остигати в такому вигляді, після чого переносимо на зберігання в прохолодне місце.