У моєму дитинстві не було якихось "особливих" продуктів, пироги пекли дріжджові або содові, на кефірі або сметані, маргарин… але це були найсмачніші і солодкі "мамині" пироги! Загляньте в мій рецепт, дізнаєтеся, як приготувати яблучний пиріг з дитинства! Він простий і легкий, але дуже солодкий і смачний! Яблука беріть стиглі, соковиті, шкірку кра...
Читати далі